Domy modułowe od architekta

Realizacja budowy domu modułowego nie musi trwać długo. Jeśli posiada się wszelkie pozwolenia, plany architektoniczne i moduły są już zamówione w fabryce, to sama budowa może trwać nawet tylko do tygodnia czasu!

Tak szybki termin realizacji jest możliwy do osiągnięcia, jeśli składaniu modułów towarzyszy dobra pogoda. Oprócz tego jest to czas liczony od przywiezienia modułów na plac budowy, a zatem ważne jest ich zamówienie odpowiednio wcześnie. Aby dom modułowy był przy okazji domem funkcjonalnym i tanim w utrzymaniu, to warto go zaprojektować z architektem. Na rynku projektów nie ma zbyt wielkiego wyboru gotowych projektów domów modułowych, więc chcąc posaidać dom o innym układzie pokoi niż ten zaproponowany w gotowym projekcie, konieczna jest współpraca z profesjonalnym architektem.

Domy modułowe są tanie i proste w budowie, dlatego warto się nimi zainteresować, aby swoją inwestycję zrealizować szybko. Pred podjęciem decyzji o kupnie projektu, warto poprosić architekta o wstępny kosztorys, aby zorientować się w koszcie budowy.

Date

Categories

Permalink

Bookmark the permalink

Status

Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone